Bestuur

Bestuurssamenstelling

Functie Naam Telefoon Email
Voorzitter Wilco Nuiten 06-27345892 wilco@langhenkelhec.nl
Secretaris Annette Bijsterbosch 06-50490674 bestuur@langhenkelhec.nl
Penningmeester Wim van den Berg 06-53279868 penningmeester@langhenkelhec.nl
Technische zaken Rikjan Stoffer 06-31788435 rikjan@langhenkelhec.nl
Sponsoring en Communicatie positie vacant a.i. Wilco Nuiten
Lid algemeen Marja Liefers marja@langhenkelhec.nl
Lid algemeen Vacant
Feestcommissie feestcommissie@langhenkelhec.nl

Leden administratie

Hilde Veldkamp 06-12064444 hilde@langhenkelhec.nl

Lid van verdienste:
Annette Bijsterbosch
Diny Wagenaar

Erelid:
Johan van Loon