Hier staat het wedstrijd programma 2019 – 2020. Het overzicht van de scheidsrechters en tellers staat hier.

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthalPlaatsRoute
23 nov.13:30Langhenkel/HEC DS 1 - VVH DS 3't Oldeveld WAPENVELD
28 nov.19:15Udeo MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1Sporthal Uddel UDDEL
28 nov.20:30HVV HS 1 - Langhenkel/HEC HS 1De Marke HATTEM
29 nov.19:30Volta DS 3 - Langhenkel/HEC DS 1Sporthal De Rietlanden LELYSTAD
29 nov.20:30Blauw Wit HS 3 - Langhenkel/HEC HS 2De Talter OLDEBROEK
29 nov.20:45Auto van Oort/Rebelle DS 3 - Langhenkel/HEC DS 2Theothorne DIEREN
30 nov.9:00Langhenkel/HEC N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 4Omnisport Apeldoorn APELDOORN
30 nov.9:30VZK N3 1 - Langhenkel/HEC N3 1Omnisport Apeldoorn APELDOORN
30 nov.10:00SV Dynamo Apeldoorn N5 4 - Langhenkel/HEC N5 1Pr. Willem Alexanderhal EPE
30 nov.11:00Langhenkel/HEC N3 1 - Auto van Oort/Rebelle N3 1Omnisport Apeldoorn APELDOORN
30 nov.11:00Blok EVC N5 2 - Langhenkel/HEC N5 1Pr. Willem Alexanderhal EPE
30 nov.11:30Langhenkel/HEC N5 1 - Auto van Oort/Rebelle N5 2Pr. Willem Alexanderhal EPE
30 nov.14:00Volleybalvereniging Zeewolde MC 1 - Langhenkel/HEC MC 1Het Baken ZEEWOLDE
7 dec.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - Udeo DS 1Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.13:00Langhenkel/HEC MC 1 - Blauw Wit MC 1Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.15:00Langhenkel/HEC HS 2 - Dros-Alterno HS 7Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.15:00Langhenkel/HEC MA 1 - HVV MA 1Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - SSS DS 8Burg.Faberhal HEERDE
7 dec.19:00Langhenkel/HEC HS 1 - Pauwervoll HS 2Burg.Faberhal HEERDE
11 dec.20:30Blok EVC DS 4 - Langhenkel/HEC DS 1De Koekoek VAASSEN
14 dec.11:30Dros-Alterno N5 3 - Langhenkel/HEC N5 1Theothorne DIEREN
14 dec.12:00Jumbo Van Andel-Ormi MC 1 - Langhenkel/HEC MC 1Pr. Willem Alexanderhal EPE
14 dec.12:30Auto van Oort/Rebelle N3 1 - Langhenkel/HEC N3 1Theothorne DIEREN
14 dec.12:30Blauw Wit MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1De Talter OLDEBROEK
14 dec.13:00Auto van Oort/Rebelle N5 2 - Langhenkel/HEC N5 1Theothorne DIEREN
14 dec.13:30Langhenkel/HEC N3 1 - Dros-Alterno N3 2Theothorne DIEREN
14 dec.13:30Jumbo Van Andel-Ormi N5 1 - Langhenkel/HEC N5 1Theothorne DIEREN
14 dec.16:00SSS HS 5 - Langhenkel/HEC HS 1De Meerwaarde BARNEVELD
14 dec.16:30Jumbo Van Andel-Ormi HS 2 - Langhenkel/HEC HS 2Pr. Willem Alexanderhal EPE
20 dec.19:30Volleybalvereniging Zeewolde DS 6 - Langhenkel/HEC DS 3Het Baken ZEEWOLDE
11 jan.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - N.V.C. DS 2Burg.Faberhal HEERDE
11 jan.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Salvora DS 4Burg.Faberhal HEERDE
11 jan.15:00Langhenkel/HEC HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 10Burg.Faberhal HEERDE
11 jan.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - N.V.C. DS 4Burg.Faberhal HEERDE
11 jan.19:00Langhenkel/HEC HS 1 - VVH HS 4Burg.Faberhal HEERDE
16 jan.21:30N.V.C. HS 1 - Langhenkel/HEC HS 1Corlaer NIJKERK GLD
18 jan.16:30Salvora DS 4 - Langhenkel/HEC DS 2Tijenraan RAALTE
18 jan.17:15Libero'99 DS 2 - Langhenkel/HEC DS 1't Dok DRONTEN
18 jan.17:15Libero'99 DS 4 - Langhenkel/HEC DS 3't Dok DRONTEN
25 jan.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - E.S.V. DS 2Burg.Faberhal HEERDE
25 jan.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Avior DS 10Burg.Faberhal HEERDE
25 jan.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - EVV Bultman-Hartholt DS 3Burg.Faberhal HEERDE
25 jan.17:00Langhenkel/HEC HS 1 - Libero'99 HS 1Burg.Faberhal HEERDE
28 jan.20:30Dio Ugchelen DS 1 - Langhenkel/HEC DS 2Sporthal Mheenpark APELDOORN
1 feb.13:00Surf HS 1 - Langhenkel/HEC HS 1De Slag HOEVELAKEN
1 feb.14:30Dros-Alterno HS 6 - Langhenkel/HEC HS 2Alternohal APELDOORN
1 feb.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - SDS DS 3Burg.Faberhal HEERDE
8 feb.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - O.M.S. DS 2Burg.Faberhal HEERDE
8 feb.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Hellas DS 3Burg.Faberhal HEERDE
8 feb.17:00Langhenkel/HEC HS 1 - Volta HS 1Burg.Faberhal HEERDE
8 feb.17:00Langhenkel/HEC HS 2 - E.S.V. HS 1Burg.Faberhal HEERDE
14 feb.21:00VVH HS 5 - Langhenkel/HEC HS 2De Sijpel HARDERWIJK
15 feb.15:00Hellas DS 2 - Langhenkel/HEC DS 1Feithenhof NUNSPEET
6 mrt.19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 8 - Langhenkel/HEC HS 2Omnisport Apeldoorn APELDOORN
7 mrt.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1Burg.Faberhal HEERDE
7 mrt.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - HSC DS 3Burg.Faberhal HEERDE
11 mrt.19:30Blauw Wit DS 3 - Langhenkel/HEC DS 3De Talter OLDEBROEK
12 mrt.19:00Voorwaarts DS 6 - Langhenkel/HEC DS 2De Jachtlust TWELLO
13 mrt.19:00HSC DS 2 - Langhenkel/HEC DS 1De Rumels HIERDEN
14 mrt.0:00Langhenkel/HEC HS 2 - O.M.S. HS 2Burg.Faberhal HEERDE
14 mrt.17:00Langhenkel/HEC HS 1 - VZK HS 2Burg.Faberhal HEERDE
21 mrt.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - Volta DS 3Burg.Faberhal HEERDE
21 mrt.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Auto van Oort/Rebelle DS 3Burg.Faberhal HEERDE
21 mrt.17:00Langhenkel/HEC DS 3 - Pauwervoll DS 3Burg.Faberhal HEERDE
21 mrt.17:00Langhenkel/HEC HS 1 - HVV HS 1Burg.Faberhal HEERDE
25 mrt.20:45Langhenkel/HEC HS 2 - Blauw Wit HS 3Burg.Faberhal HEERDE
26 mrt.19:15Udeo DS 1 - Langhenkel/HEC DS 1Sporthal Uddel UDDEL
26 mrt.21:00SSS DS 8 - Langhenkel/HEC DS 3De Meerwaarde BARNEVELD
26 mrt.21:30Pauwervoll HS 2 - Langhenkel/HEC HS 1Calluna ERMELO
28 mrt.16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 4 - Langhenkel/HEC DS 2Pr. Willem Alexanderhal EPE
28 mrt.19:00Dros-Alterno HS 7 - Langhenkel/HEC HS 2Alternohal APELDOORN
31 mrt.20:00Langhenkel/HEC DS 3 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 6Burg.Faberhal HEERDE
1 apr.20:45Langhenkel/HEC HS 2 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 2Burg.Faberhal HEERDE
8 apr.20:45Langhenkel/HEC HS 1 - SSS HS 5Burg.Faberhal HEERDE
11 apr.13:00Langhenkel/HEC DS 1 - Blok EVC DS 4Burg.Faberhal HEERDE
11 apr.14:00EVV Bultman-Hartholt HS 2 - Langhenkel/HEC HS 1't Huiken ELBURG
11 apr.15:00Langhenkel/HEC DS 2 - Voorwaarts DS 6Burg.Faberhal HEERDE
17 apr.19:00VVH DS 3 - Langhenkel/HEC DS 1De Sijpel HARDERWIJK
17 apr.19:30Volleybalvereniging Zeewolde HS 1 - Langhenkel/HEC HS 1Het Baken ZEEWOLDE
17 apr.21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 12 - Langhenkel/HEC HS 2Omnisport Apeldoorn APELDOORN
17 apr.21:15Volleybalvereniging Zeewolde DS 4 - Langhenkel/HEC DS 3Het Baken ZEEWOLDE
18 apr.13:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9 - Langhenkel/HEC DS 2Omnisport Apeldoorn APELDOORN