Heb je vragen of opmerkingen over de competitie neem dan via mail contact op met de wedstrijdsecretaris Harjan Sanders. harjan@langhenkelhec.nl .
Heren 1

#Team Wedstr.Punten
1Langhenkel/HEC HS 11870
2VVH HS 71865
3HVV HS 21859
4E.S.V. HS 11857
5Jumbo Van Andel-Ormi HS 21852
6Hellas HS 21848
7SDS HS 31835
8Libero'99 HS 21832
9Surf HS 21820
10VVH HS 61812

Heren 2

#Team Wedstr.Punten
1Surf HS 12098
2Blauw Wit HS 32076
3HSC HS 12059
4N.V.C. HS 22053
5SDS HS 22052
6Langhenkel/HEC HS 22049
7Volleybalvereniging Zeewolde HS 22048
8VVH HS 52045
9Volleybalvereniging Zeewolde HS 32039
10Volta HS 22020
11Pauwervoll HS 32011

Dames 1

#Team Wedstr.Punten
1Jumbo Van Andel-Ormi DS 32074
2O.M.S. DS 12072
3Langhenkel/HEC DS 12066
4Libero'99 DS 22062
5Hellas DS 22058
6VVH DS 32055
7N.V.C. DS 22049
8E.S.V. DS 22038
9Udeo DS 12030
10Volta DS 32024
11Volleybalvereniging Zeewolde DS 22022
6DS 100

Dames 2

#Team Wedstr.Punten
1Blok EVC DS 42084
2O.M.S. DS 22082
3Langhenkel/HEC DS 22066
4Blauw Wit DS 32061
5VVH DS 62056
6HSC DS 32051
7Volleybalvereniging Zeewolde DS 52050
8Volleybalvereniging Zeewolde DS 42035
9Udeo DS 32027
10HSC DS 52025
11Libero'99 DS 32013

Dames 3

#Team Wedstr.Punten
1Klarenbeek DS 22081
2Langhenkel/HEC DS 32081
3Dros-Alterno DS 112074
4Vocluma DS 12069
5Terwolde DS 12057
6A.B.S. DS 32045
7Heeten Sportief DS 22039
8SV CCW ‘16 DS 12035
9Avior DS 122031
10Dio Ugchelen DS 22030
11Klarenbeek DS 3208

Meiden A1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1Jumbo Van Andel-Ormi MA 11149
2Pauwervoll MA 11148
3Hellas MA 11143
4Libero'99 MA 11140
5SSS MA 21139
6Langhenkel/HEC MA 11122
7EVV Bultman-Hartholt MA 11120
8Woudenberg MA 11120
9Set Up '69 MA 31116
10O.M.S. MA 11114
11Volta MA 21112
12SDS MA 2117

Meiden B1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1EVV Bultman-Hartholt MB 11153
2B.A.S. MB 11140
3HSC MB 11139
4HVV MB 11134
5Libero'99 MB 11128
6Blok EVC MB 11128
7Jumbo Van Andel-Ormi MB 11126
8Volleybalvereniging Zeewolde MB 21126
9Hellas MB 11122
10Volta MB 21116
11Langhenkel/HEC MB 11110
12VVH MB 3118

Meiden C1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1BSVO MC 11045
2Blauw Wit MC 11045
3E.S.V. MC 11031
4Excelsior MC 11029
5Udeo MC 11028
6VZK MC 31027
7Langhenkel/HEC MC 11018
8HVV MC 11015
9Udeo MC 21012
10SSS MC 21011
11Volta MC 2109

Jeugd N3 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1Auto van Oort/Rebelle N3 11234
2Dio Ugchelen N3 11225
3VZK N3 21223
4Dros-Alterno N3 31220
5Langhenkel/HEC N3 11218

Jeugd N4 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1VZK N4 11560
2Langhenkel/HEC N4 11528
3Auto van Oort/Rebelle N4 31526
4Blok EVC N4 31524
5Dros-Alterno N4 41524
6SV Dynamo Apeldoorn N4 41518