Heb je vragen of opmerkingen over de competitie neem dan via mail contact op met de wedstrijdsecretaris Harjan Sanders. harjan@langhenkelhec.nl .
Heren 1

#Team Wedstr.Punten
1Langhenkel/HEC HS 11351
2HVV HS 21344
3VVH HS 71342
4E.S.V. HS 11342
5Jumbo Van Andel-Ormi HS 21239
6Hellas HS 21438
7SDS HS 31329
8Libero'99 HS 21321
9Surf HS 21415
10VVH HS 6149

Heren 2

#Team Wedstr.Punten
1Surf HS 11679
2Blauw Wit HS 31353
3N.V.C. HS 21545
4SDS HS 21439
5HSC HS 11336
6Langhenkel/HEC HS 21433
7VVH HS 51331
8Volleybalvereniging Zeewolde HS 31530
9Volleybalvereniging Zeewolde HS 21322
10Volta HS 21514
11Pauwervoll HS 3158

Dames 1

#Team Wedstr.Punten
1Jumbo Van Andel-Ormi DS 31666
2VVH DS 31751
3O.M.S. DS 11450
4Hellas DS 21546
5Libero'99 DS 21442
6N.V.C. DS 21441
7Langhenkel/HEC DS 11441
8E.S.V. DS 21632
9Swift'64 DS 11526
10Udeo DS 11623
11Volta DS 31621
12Volleybalvereniging Zeewolde DS 21516

Dames 2

#Team Wedstr.Punten
1O.M.S. DS 21667
2Blok EVC DS 41458
3Langhenkel/HEC DS 21550
4Blauw Wit DS 31442
5VVH DS 61542
6Volleybalvereniging Zeewolde DS 51537
7HSC DS 31534
8Volleybalvereniging Zeewolde DS 41531
9HSC DS 51419
10Udeo DS 31417
11Libero'99 DS 3158

Dames 3

#Team Wedstr.Punten
1Klarenbeek DS 21564
2Langhenkel/HEC DS 31457
3Vocluma DS 11657
4Dros-Alterno DS 111451
5Terwolde DS 11441
6Heeten Sportief DS 21425
7SV CCW ‘16 DS 11425
8Avior DS 121425
9A.B.S. DS 31425
10Dio Ugchelen DS 21418
11Klarenbeek DS 3157

Meiden A1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1Pauwervoll MA 1520
2Jumbo Van Andel-Ormi MA 1415
3Hellas MA 1415
4SSS MA 2515
5Libero'99 MA 1413
6EVV Bultman-Hartholt MA 1513
7Langhenkel/HEC MA 139
8Woudenberg MA 159
9Set Up '69 MA 336
10Volta MA 246
11O.M.S. MA 156
12SDS MA 253

Meiden B1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1EVV Bultman-Hartholt MB 1524
2HSC MB 1519
3Libero'99 MB 1513
4HVV MB 1513
5Jumbo Van Andel-Ormi MB 1411
6Volleybalvereniging Zeewolde MB 2410
7Hellas MB 1410
8Blok EVC MB 1510
9B.A.S. MB 139
10Volta MB 245
11VVH MB 341
12Langhenkel/HEC MB 120

Meiden C1 2e helft

#Team Wedstr.Punten
1BSVO MC 1520
2Blauw Wit MC 1520
3Excelsior MC 1413
4VZK MC 3411
5Langhenkel/HEC MC 1310
6Udeo MC 137
7HVV MC 147
8E.S.V. MC 147
9SSS MC 235
10Volta MC 244
11Udeo MC 231

Jeugd N3 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1Auto van Oort/Rebelle N3 11234
2Dio Ugchelen N3 11225
3VZK N3 21223
4Dros-Alterno N3 31220
5Langhenkel/HEC N3 11218

Jeugd N4 1e helft

#Team Wedstr.Punten
1VZK N4 11560
2Langhenkel/HEC N4 11528
3Auto van Oort/Rebelle N4 31526
4Blok EVC N4 31524
5Dros-Alterno N4 41524
6SV Dynamo Apeldoorn N4 41518