Het thuis wedstrijdschema 2019 - 2020 in pdf staat hier.
Wijzigingen op dit schema kunnen alleen via het wedstrijdsecretariaat en in overleg met de tegenstander plaatsvinden!!
Dag Datum Tijd Team thuis Team gast Veld Code Fluiten Tellen
za25-0113:00Langhenkel/HEC DS 1E.S.V. DS 21D2J-DFH1: HarjanH1: ?
za25-0113:00Langhenkel/HEC MC 1Dros-Alterno MC 51MC2G2-CAD2: ?MA: Isa
za25-0115:00Langhenkel/HEC DS 2Avior DS 101D3L-DFH1: ?MC: ?
za25-0115:00Langhenkel/HEC MA 1Surf MA 11MA2F2-DED1: LisaMC: ?
za25-0117:00Langhenkel/HEC HS 1Libero'99 HS 11H1E-CGD2: ?D2: ?
za25-0117:00Langhenkel/HEC DS 3EVV Bultman-Hartholt DS 31D3K-ELD1: RomyMA: Mari Carmen
za01-0217:00Langhenkel/HEC DS 3SDS DS 31D3K-EDD1: AnnetD1: Esm?
za08-0213:00Langhenkel/HEC DS 1O.M.S. DS 21D2J-DLH1: ?MA: Maud
za08-0213:00Langhenkel/HEC MC 1SV Dynamo Apeldoorn MC 61MC2G2-CBH2: Gert WimMA: Suze
za08-0215:00Langhenkel/HEC DS 2Hellas DS 31D3L-DLH1: ?D1: Yentle
za08-0217:00Langhenkel/HEC HS 1Volta HS 11H1E-CED2: ?D2: ?
za08-0217:00Langhenkel/HEC HS 2E.S.V. HS 12H2F-CEHansMA: Daisy
za07-0313:00Langhenkel/HEC DS 1Volleybalvereniging Zeewolde DS 11D2J-DCH1: HarjanMA: Iris
za07-0315:00Langhenkel/HEC MA 1SSS MA 21MA2F2-DCD3: GerdaD3: Gerdien
za07-0317:00Langhenkel/HEC DS 3HSC DS 31D3K-EBD1: VeraMA: Mari Carmen
za14-0315:00Langhenkel/HEC MA 1SDS MA 11MA2F2-DFH2: ErikH2: Gerrit
za14-0315:00Langhenkel/HEC HS 2O.M.S. HS 21H2F-CLHansH1: ?
za14-0317:00Langhenkel/HEC HS 1VZK HS 21H1E-CLH2: KoertH2: Arjan
za21-0313:00Langhenkel/HEC DS 1Volta DS 31D2J-DAD2: ?MC: ?
za21-0313:00Langhenkel/HEC MC 1Vocluma MC 13MC2G2-CFD3: ?D2: ?
za21-0315:00Langhenkel/HEC DS 2Auto van Oort/Rebelle DS 31D3L-DAH1: DanielD1: Esm?
za21-0317:00Langhenkel/HEC HS 1HVV HS 11H1E-CBHansD1: Janouk
za21-0317:00Langhenkel/HEC DS 3Pauwervoll DS 32D3K-EKD1: BenteMC: ?
wo25-0320:45Langhenkel/HEC HS 2Blauw Wit HS 31H2F-CBH1: Harjanzelf
di31-0320:00Langhenkel/HEC DS 3Volleybalvereniging Zeewolde DS 61D3K-EIH2: Gerritzelf
wo01-0420:45Langhenkel/HEC HS 2Jumbo Van Andel-Ormi HS 21H2F-CKRoelofzelf
za04-0413:00Langhenkel/HEC MA 1Volta MA 11MA2F2-DAH2: Jan Mzelf
wo08-0420:45Langhenkel/HEC HS 1SSS HS 51H1E-CKH2: Koertzelf
za11-0413:00Langhenkel/HEC DS 1Blok EVC DS 41D2J-DJD2: ?D3: Anja
za11-0413:00Langhenkel/HEC MC 1Blauw Wit MC 11MC2G2-CEMA: IsaMA: Maud
za11-0415:00Langhenkel/HEC DS 2Voorwaarts DS 61D3L-DJD3: NellekeMC: ?
za11-0415:00Langhenkel/HEC MA 1Volleybalvereniging Zeewolde MA 11MA2F2-DBD1: YentleMC: ?