Het thuis wedstrijdschema 2018 - 2019 in pdf staat hier.
Wijzigingen op dit schema kunnen alleen via het wedstrijdsecretariaat en in overleg met de tegenstander plaatsvinden!!
Dag Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Fluiten Tellen
di25-0920:00Langhenkel/HEC DS 2O.M.S. DS 21D3K-GEH2: ?zelf
za29-0913:00Langhenkel/HEC MC 1A.B.S. MC 21MC3H1-GED2: ?MA: ?
za29-0913:00Langhenkel/HEC DS 3SV CCW ?16 DS 11D4L-GED1: ?D2: ?
za29-0913:00Langhenkel/HEC MB 1Hevo MB 11MB2K1-BDD1: ?MA: ?
za29-0915:00Langhenkel/HEC DS 1O.M.S. DS 11D2J-GEH1: ?D3: ?
za29-0915:00Langhenkel/HEC MA 1SV Dynamo Apeldoorn MA 11MA1C1-CDH1: ?MB : ?
za29-0917:00Langhenkel/HEC HS 1E.S.V. HS 11H2F-HDRoelofMA: ?
wo03-1018:45Langhenkel/HEC MA 1Volta MA 11MA1C1-CEH2: ?zelf
di09-1020:00Langhenkel/HEC DS 2HSC DS 31D3K-GCH1: ?zelf
za13-1013:00Langhenkel/HEC MC 1Hevo MC 41MC3H1-GCD2: ?D2: ?
za13-1013:00Langhenkel/HEC MB 1Avior MB 31MB2K1-BFH2:?D1: ?
za13-1013:00Langhenkel/HEC DS 3Dio Ugchelen DS 21D4L-GCH1: ?H1: ?
za13-1015:00Langhenkel/HEC DS 1VVH DS 31D2J-GCH2: ?MB : ?
za13-1017:00Langhenkel/HEC HS 2SDS HS 21H2E-GCH1: ?D1: ?
wo17-1020:45Langhenkel/HEC HS 1HVV HS 21H2F-HFD1: ?zelf
za27-1013:00Langhenkel/HEC DS 3Klarenbeek DS 31D4L-GLD1: ?MA: ?
za27-1015:00Langhenkel/HEC DS 1Swift'64 DS 11D2J-GLH2: ?D3: ?
za27-1015:00Langhenkel/HEC MA 1Avior MA 21MA1C1-CBH2: ?D3: ?
za27-1017:00Langhenkel/HEC HS 2Blauw Wit HS 31H2E-GLHansMA: ?
di30-1020:00Langhenkel/HEC DS 2Volleybalvereniging Zeewolde DS 51D3K-GAH2: ?zelf
wo31-1020:45Langhenkel/HEC HS 1Libero'99 HS 21H2F-HKD1: ?zelf
za03-11OchtendCMV Toernooi1-aprJeugdteams A, B
za03-1113:00Langhenkel/HEC MC 1Volleybal Voorst MC 11MC3H1-GAD2: ?D2: ?
za03-1113:00Langhenkel/HEC DS 3Dros-Alterno DS 111D4L-GAH2: ?D1: ?
za03-1113:00Langhenkel/HEC MB 1SV Dynamo Apeldoorn MB 41MB2K1-BCD2: ?H2: ?
za03-1115:00Langhenkel/HEC DS 1Volleybalvereniging Zeewolde DS 21D2J-GAH2: ?D3: ?
za03-1117:00Langhenkel/HEC HS 2Volleybalvereniging Zeewolde HS 31H2E-GAHansD3: ?
wo07-1120:45Langhenkel/HEC HS 1Hellas HS 21H2F-HBH2: ?zelf
wo14-1120:45Langhenkel/HEC HS 2Surf HS 11H2E-GJD1: ?zelf
wo14-1119:00Langhenkel/HEC DS 1Jumbo Van Andel-Ormi DS 31D2J-GJH1: ?zelf
za17-1113:00Langhenkel/HEC MC 1Avior MC 71MC3H1-GJD2: ?D2: ?
za17-1113:00Langhenkel/HEC DS 3Avior DS 121D4L-GJD1: ?MA: ?
za17-1113:00Langhenkel/HEC MB 1SV Dynamo Apeldoorn MB 51MB2K1-BEH2: ?MA: ?
za17-1115:00Langhenkel/HEC DS 1Jumbo Van Andel-Ormi DS 31D2J-GJH1: ?MC: ?
za17-1115:00Langhenkel/HEC MA 1Voorwaarts MA 11MA1C1-CFH1: ?MC: ?
za17-1117:00Langhenkel/HEC HS 1VVH HS 71H2F-HIRoelofMB: ?
di04-1220:00Langhenkel/HEC DS 2Blok EVC DS 41D3K-GHH1: ?zelf
za08-1213:00Langhenkel/HEC MC 1Luttenberg MC 11MC3H1-GHD2: ?D2: ?
za08-1213:00Langhenkel/HEC MB 1Jumbo Van Andel-Ormi MB 21MB2K1-BAD1: ?D1: ?
za08-1213:00Langhenkel/HEC DS 3Vocluma DS 11D4L-GHD1: ?H2: ?
za08-1215:00Langhenkel/HEC DS 1N.V.C. DS 21D2J-GHH2:?MB: ?
za08-1217:00Langhenkel/HEC HS 2N.V.C. HS 21H2E-GHHansD3: ?
di11-1220:00Langhenkel/HEC DS 2Blauw Wit DS 31D3K-GLH1: ?zelf
za15-1213:00Langhenkel/HEC MA 1Dros-Alterno MA 11MA1C1-CAH1: ?zelf
za22-1213:00Langhenkel/HEC DS 3Heeten Sportief DS 21D4L-GBH1: ?MC: ?
za22-1217:00Langhenkel/HEC HS 1Surf HS 21H2F-HGRoelofD3: ?