Het thuis wedstrijdschema 2018 - 2019 in pdf staat hier.
Wijzigingen op dit schema kunnen alleen via het wedstrijdsecretariaat en in overleg met de tegenstander plaatsvinden!!
Dag Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Fluiten Tellen
za16-0213:00Langhenkel/HEC DS 3Terwolde DS 11D4L-GKD2: GerdienMA: Dyonne
za16-0213:00Langhenkel/HEC MB 1Libero'99 MB 12MB2H2-GKH1: HarjanMA: Yentl
za16-0215:00Langhenkel/HEC DS 1Libero'99 DS 21D2J-GKH1: Rik-JanD3: ?
za16-0217:00Langhenkel/HEC HS 1Jumbo Van Andel-Ormi HS 21H2F-HJHansMA: Esm?
di19-0220:00Langhenkel/HEC DS 2HSC DS 51D3K-GDH2: Adzelf
wo20-0220:45Langhenkel/HEC HS 2HSC HS 12H2E-GDD2: Nellekezelf
wo20-0220:45Langhenkel/HEC HS 1VVH HS 61H2F-HAD1: Lindazelf
za23-0213:00Langhenkel/HEC DS 3A.B.S. DS 31D4L-GDD1: IlseD1: Marja
za23-0213:00Langhenkel/HEC MB 1B.A.S. MB 13MB2H2-GDD2: AnneD2: Gerda
za23-0215:00Langhenkel/HEC DS 1E.S.V. DS 21D2J-GDH2: ErikD3: ?
za23-0215:00Langhenkel/HEC MA 1Set Up '69 MA 33MA2D2-GDD2: EdithMB: Marie Carmen
wo27-0219:00Langhenkel/HEC MA 1Libero'99 MA 13MA2D2-GKH2: Gerritzelf
wo06-0319:00Langhenkel/HEC MC 1E.S.V. MC 11MC3G2-HCH2: Jan M.zelf
di12-0320:00Langhenkel/HEC DS 2VVH DS 61D3K-GIH1: Kasperzelf
za16-03CMVCMV toernooi in de morgen Organisatie D2alle Jeugdalle Jeugd-
za16-0313:00Langhenkel/HEC MB 1Volta MB 21MB2H2-GID1: AnnetMA: Suze
za16-0315:00Langhenkel/HEC DS 1Volta DS 31D2J-GIH1: Rik-JanMB: Romy
za16-0315:00Langhenkel/HEC MA 1Volta MA 23MA2D2-GIH2: GertWimMB: Gerwin
wo27-0219:00Langhenkel/HEC MA 1Libero'99 MA 13MA2D2-GKH2: Gerritzelf
wo20-0320:45Langhenkel/HEC HS 2Volta HS 21H2E-GID1: Annettezelf
wo20-0320:45Langhenkel/HEC HS 1SDS HS 31H2F-HCRoelofzelf
wo20-0319:00Langhenkel/HEC MC 1Blauw Wit MC 11MC3G2-HGD3: ?zelf
za30-0313:00Langhenkel/HEC MB 1Hellas MB 11MB2H2-GBD1: RomyD1: Corine
za30-0313:00Langhenkel/HEC MC 1Udeo MC 13MC3G2-HAD2: JoanneD2: Hanny
za30-0315:00Langhenkel/HEC DS 1Hellas DS 21D2J-GBH2: KoertH2: Arjan
za30-0315:00Langhenkel/HEC MA 1Hellas MA 13MA2D2-GBH1: ?H1: Dani?l
za30-0317:00Langhenkel/HEC HS 2VVH HS 51H2E-GBRoelofMA: Daisy
di09-0420:00Langhenkel/HEC DS 2Volleybalvereniging Zeewolde DS 41D3K-GFH1: Wilcozelf
za13-0413:00Langhenkel/HEC DS 3Klarenbeek DS 22D4L-GFH1: LoekH2: Jan M.
za13-0413:00Langhenkel/HEC MB 1VVH MB 31MB2H2-GFH1: HarjanD1: Chantal
za13-0413:00Langhenkel/HEC MC 1BSVO MC 13MC3G2-HED2: CobieMA: Iris
za13-0415:00Langhenkel/HEC DS 1Udeo DS 11D2J-GFH2: KoertD3: ?
za13-0415:00Langhenkel/HEC MA 1O.M.S. MA 13MA2D2-GFH1: Dani?lMC: Layla/Rosan
za13-0417:00Langhenkel/HEC HS 2Volleybalvereniging Zeewolde HS 21H2E-GFHansMB: Mara